حبرکس آلفا (ترمیم کننده کف کولر)

ترمیم کننده کف کولر حبرکس الفا ایزوفیکس

کف کولرهای آبی به دلیل تماس طولانی مدت و مکرر با اب به تدریج دچار پوسیدگی می شوند، برای جلوگیری از این مشکل و یا رفع پوسیدگی و سوراخ شدگی می توان از حبرکس آلفا استفاده کرد.

حبرکس آلفا را می توان برای جلوگیری از پوسیدگی و یا رفع پوسیدگی و مشکلات کفی کولر استفاده کرد. این محصول بر پایه قیر پلیمری تهیه شده است و به رنگ مشکی در بسته بندی های 700 گرمی موجود است.

مانند سایر محصولات ایزوفیکس استفاده و اجرا این محصول ساده است و برای اجرا نیازی به ابزار و تجهیزات خاصی نیست. همچنین برای اجرا نیازی به گرم کردن و اتش نیست و به صورت سرد اجرا این محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

برای رفع سوراخ شدگی کف کولر پیشنهاد میشود اگر محل خرابی یا سوراخ شدگی بزرگ است ابتدا یک از این محصول را اجرا کنید و سپس لایه پارچه متقال یا توری در کف کولر پهن کنید و بعد دست دوم را اجرا کنید.

نحوه اجرا حبرکس آلفا

با استفاده از ماله، کاردک، قلم مو و… هم می توان این مجصول را اجرا کرد. با هر بسته می توان به صورت کامل کفی یک کولر ابی را اب بندی کرد. توجه کنید که قبل از اجرا کفی کولر را کاملا تمیز نمایید و نیازی به اجرای 3/4 باره این محصول نیست و دو مرحله اجرا و ضخامت نهایی 3 الی 5 میلی متر کفایت می کند.

هر چقدر لایه شما ضخیم تر باشد زمان خشک شدن هم افزایش پیدا می کند. این محصول مشابه ایزوفکیس ساده می باشد و کاملا آب گریز و دارای مقاومت در برابر نفوذ رطوبت است.

به جای خرید کفی کولر و صرف هزینه برای تعویض کفی کولر خودتان کفی کولر را با هزینه اندکی تعمیر کنید. این محصول کاملا مقاوم است و چسبندگی زیادی به سطح فلزات دارد و در صورت اجرای درست کفی کولر شما کامل اب بندی و تعمیر می شود.

 

برای مشاوره و خرید تکی یا عمده حبرکس آلفا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09190958620

09155595067

051-37243814

ارسال و اعطای نمایندگی به سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button