ایزوگام مایع ایزوفیکس (ایزوفیکس پلاس)

عکس بسته بندی های ایزوگام مایع

ایزوگام مایع از جمله محصولات اصلی شرکت ایزوفیکس است، این محصول در ابتدا به نام ایزوفیکس پلاس شناخته میشد، اما به دلایل مختلفی مجبور به تغییر اسم این محصول شدیم و امروزه این محصول با نام ایزوگام مایع شناخته میشود.

به جز اسم و بسته بندی جدید این محصول هیچ تفاوتی با نوع قدیمی (ایزوفیکس پلاس) ندارد، ایزوگام مایع بر پایه قیر و به رنگ مشکی در دسترس است. این محصول در بسته بندی های: 1، 4، 10، 16 و 20 لیتری عرضه میشود.

تفاوت ایزوفیکس و ایزوگام مایع

تفاوت ایزوگام مایع و ایزوفیکس ساده به خاطر نوع کاربرد و مواد تشکیل دهنده انها است، این دو محصول شباهت زیادی به هم دارند و در موارد زیادی مشابه هم هستند اما در ایزوفیکس از الیاف پلیمری استفاده نشده به همین خاطر ایزوفیکس ساده قابلیت اجرا با پیستوله را دارد؛ اما در ایزوگام مایع به خاطر استفاده به عنوان ترمیم کننده از الیاف و پلیمرهای خاص استفاده شده.

به دلیل استفاده از الیاف در ایزوگام مایع، این محصول قابل اجرا با پیستوله نیست. همچنین از ایزوفیکس بیشتر برای عایق بندی سطوح فلزی استفاده میشود.

کاربرد و ویژگی های ایزوگام مایع

از ایزوگام مایع می توان برای عایق بندی و ایزولاسیون سرویس بهداشتی، حمام، پشت بام و… استفاده کرد، همچنین ترمیم ایزوگام هم از جمله مواردی است که با استفاده از ایزوگام مایع انجام میشود.

استفاده از ایزوگام مایع نیاز به فرد متخصص و ابزار خاصی ندارد و افراد می توانند با استفاده از کاردک، ماله، و… این محصول را روی سطح مورد نظر استفاده کنند و با اموزش ها و اطلاعاتی که ما به اشخاص می دهیم هر فرد می تواند به اسانی برای محل مورد نظر خود از ایزوگام مایع استفاده کند.

لازم به ذکر است که استفاده از ایزوگام مایع نیازی به اتش و گرم کردن ندارد و محصول به صورت قابل استفاده عرضه میشود، ضمنا به هیچ وجه برای رقیق کردن به ایزوگام مایع حلال و سایر مواد اضافه نکنید!

به دلیل عدم نیاز به گرم کردن و اتش ایزوگام مایع به نام قیر سرد پلیمری هم شناخته میشود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله زیر در قسمت وبلاگ سایت ما مراجعه کنید.

همه چیز در مورد ایزوگام مایع - راهنمای کامل

برای مشاوره و خرید تکی یا عمده ایزوگام مایع ایزوفیکس می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09190958620

09155595067

051-37243814

ارسال و اعطای نمایندگی به سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button