ایزوفیکس (چسب ایزوفیکس)

ایزوفیکس تمام سایز ها

چسب ایزوفیکس یا همان ایزوفیکس از جمله عایق های رطوبتی تولیدی شرکت ایزوفیکس است، این عایق از لحاظ ساختاری شباهت زیادی به ایزوگام مایع ایزوفیکس دارد.

چسب ایزوفیکس نام و لیبل قدیمی این محصول است امروزه این محصول با نام ایزوفیکس شناخته میشود اما ممکن است همچنان در بازار این محصول با لیبل چسب ایزوفیکس هم یافت شود. لازم به ذکر است که به جز لیبل و نام محتویات و ترکیبات این محصول تغییر نکرده است!

در این محصول از الیاف پلیمری استفاده نشده است، ایزوفیکس بر پایه قیر و به رنگ مشکی در دسترس است. این محصول در بسته بندی های: 1، 4، 10، 16 و 20 لیتری عرضه میشود.

می توان از ایزوفیکس برای عایق بندی و ایزولاسیون ساختمان، پایه ستون ها، سرویس بهداشتی، سطوح فلزی، و… استفاده کرد. مهم ترین نکته در مورد ایزوفیکس تمیزی سطح کار قبل از اجرا است.

باید سطح زیر کار شما کاملا تمیز باشد و برای اجرا ایزوفیکس هم نیازی به فرد متخصص و تجهیزات خاصی نیست و هر شخصی می تواند به تنهایی اقدام به استفاده از ایزوفیکس کند.

 

تفاوت ایزوفیکس و ایزوگام مایع

تفاوت ایزوگام مایع و ایزوفیکس ساده به خاطر نوع کاربرد و مواد تشکیل دهنده انها است، این دو محصول شباهت زیادی به هم دارند و در موارد زیادی مشابه هم هستند اما در ایزوفیکس از الیاف پلیمری استفاده نشده به همین خاطر ایزوفیکس ساده قابلیت اجرا با پیستوله را دارد؛ اما در ایزوگام مایع به خاطر استفاده به عنوان ترمیم کننده از الیاف و پلیمرهای خاص استفاده شده.

به دلیل استفاده از الیاف در ایزوگام مایع، این محصول قابل اجرا با پیستوله نیست. همچنین از ایزوفیکس بیشتر برای عایق بندی سطوح فلزی استفاده میشود.

 

کاربرد و ویژگی های ایزوفیکس

از ایزوفیکس می توان برای عایق بندی و ایزولاسیون ساختمان، سطوح فلزی و… استفاده کرد. از مزایای ایزوفیکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چسبندگی عالی به سطوح سیمانی، بتنی و فلزی
  • چسبندگی بالا به ایزوگام و سطوح قیری
  • هزینه نسبتا پایین
  • سبک سازی ساختمان و کاهش وزن
  • اجرا اسان
  • عدم نیاز به تجهیزات خاص برای اجرا
  • و…

 

برای مشاوره و خرید تکی یا عمده ایزوفیکس می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

09190958620

09155595067

051-37243814

ارسال و اعطای نمایندگی به سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button